Kontakt

Autoalarmy

Usporiadať podľa:||
Zobraziť všetko | Stránky:
 • Autoalarm Basic s diaľkovým ovládaním

  AP1234 Autoalarm Basic s dialkovym ovladanim obr1.jpg

  Jednoduchý autoalarm s diaľkovým ovládaním.

  36.00
 • Autoalarm KEETEC TS 10 LINE

  Autoalarm KEETEC TS 10 LINE.jpg

  Jednocestný autoalarm KEETEC TS 10 LINE s dvoma diaľkovými ovládačmi s plávajúcim kódom a dvoj-zónovým otrasovým snímačom.

  59.40
 • Autoalarm KEETEC TS 100 CAN LINE

  Autoalarm KEETEC TS 100 CAN LINE.jpg

  Značkový autoalarm od firmy KEETEC s ultrazvukovými snímačmi a blokovaním motora s možnosťou ovládať alarm originálnymi diaľkovými ovládačmi od vozidla a aj doplnkovým ovládačom KEETEC RC LINE.

  119.90
 • Autoalarm KEETEC TS 100 LINE

  Autoalarm KEETEC TS 100 LINE.jpg

  Autoalarm od firmy KEETEC s plávajúcim kódom a dvoma diaľkovými ovládači typu RC LINE a RC Metal. Autoalarm umožňuje blokovať štart motora, detekovať rušenie pásma 433MHz, ovládať relé cetrálneho zamykania apod.

  97.90
 • Autoalarm dvojzónový CAR001 s diaľkovým ovládaním

  Ap1230 Autoalarm dvojzonovy CAR001 s dialkovym ovladanim.jpg

  Dvojzónový autoalarm s vyskakovacími diaľkovými ovládačmi.

  45.00
 • Autoalarmová siréna 20W 6 tónová

  autoalarmova sirena.jpg

  Šesť-tónová siréna určená na montáž k autoalrom. Tóny sa automaticky postupne striedajú, nie je možné meniť ich poradie. Siréna je na konzole ktorá umožňuje meniť sklon sirény podľa potreby.

  5.50
 • CAN BUS modul M CAN

  CAN BUS modul M CAN obr1.jpg

  Univerzálny modul CAN BUS od firmy KEETEC je určený pre získanie údajov z digitálnej CAN BUS zbernice vozidla. Použitím modulu je možné zistiť info o stave zapnutého zapaľovania, otvorenia dverí, batožinového priestorua apod.CAN BUS modul M CAN výrazne skráti dobu inštalácie autoalarmu alebo iného zariadenia do vozidla.

  38.40
 • Dvojcestný autoalarm Magicar M881A

  Dvojcestny autoalarm Magicar M880AS obr1[1].jpg

  Magicar M881A je najnovším modelom značkových alarmov MAGICAR. Pomocou dvojcestného ovládača neustále komunikuje s vozidlom a všetky potrebné informácie zobrazuje na LCD displeji. V prípade poplachu je použivateľ informovaný zobrazením narušenej zóny (dvere, kapota, otras, atď. ) akusticky, vibračne a zmenou podsvietenia displeja z modrého na červené a to až do vzdialenosti 2 km. Komunikácia ovládača a vozidla je chránená plávajúcim kódom poslednej generácie, čo zábrani prípadnému pokusu o skenovanie kódu. Možnosť rozšírenia o prevodník pre CAN BUS zbernicu umožní použitie alarmu aj v najnovších modeloch vozidiel s dátovou zbernicou a pridá možnosť ovládania alarmu pôvodným kľúčom od vozidla. ( informácie o možnostiach CAN BUS prevodníka nájdete v zozname podporovaných vozidiel )

  162.00
 • Dvojcestný autoalarm Magicar M881A CAN BUS

  Dvojcestny autoalarm Magicar M880AS obr1.jpg

  Magicar M881A CAN BUS je najnovším modelom značkových alarmov MAGICAR pre vozdlá s CAN BUS zbernicou. Pomocou dvojcestného ovládača neustále komunikuje s vozidlom a všetky potrebné informácie zobrazuje na LCD displeji. V prípade poplachu je uživateľ informovaný zobrazením narušenej zóny (dvere, kapota, otras ... ) akusticky, vibračne a zmenou podsvietenia displeja z modrého na červené a to až do vzdialenosti 2 km. Komunikácia ovládača a vozidla je chránená plávajúcim kódom poslednej generácie, čo zábrani prípadnému pokusu o skenovanie kódu. Prevodník pre pripojenie ku CAN BUS zbernici umožní použitie alarmu aj v najnovších modeloch vozidiel s dátovou zbernicou a pridá možnosť ovládania alarmu pôvodným kľúčom od vozidla. ( informácie o možnostiach CAN BUS prevodníka nájdete v zozname podporovaných vozidiel )

  225.60
 • Malá autoalarmová siréna 20W 6 tónová

  ap389_autoalarmova-sirena-6-tonov.jpg

  Šesť-tónová siréna určená na montáž k autoalarmu. Výhodou sirény sú malé rozmery a možnosť náklonu podľa potreby. Po privedení napájania 12V sa tóny sa postupne striedajú, nie je možné meniť ich poradie.

  4.40
 • Zálohovaná siréna 1 tónová

  si009-zalohovana-sirena-syr2317.jpg

  Alarmová siréna s vlastným napájaním má vstavaný dobíjací akumulátor Ni-HM 600mAh. Malé rozmery zaisťujú pohodlnú montáž. Dva kľúče pre vyradenie poplachu pri odpojení od napájania. Siréna môže húkať po odpojení napájania, privedením kladného alebo záporného napätia.

  12.20
 • Zálohovaná siréna 6 tónová

  6-tonova-sirena-s-napajanim.jpg

  Alarmová siréna s vlastným napájaním. Siréna má vstavaný dobíjací akumulátor Ni-HM 600mAh. Dva kľúče pre vyradenie poplachu pri odpojení od napájania. Siréna môže húkať po odpojení napájania, privedením kladného alebo záporného napätia.

  15.50
Zobraziť všetko | Stránky:
 • Pridať odkaz:
 • facebook.com